Valve rejestruje znak towarowy Half Life 3

0
801

W ubiegłym tygodniu Valve zapowiedziało kilka ważnych rzeczy. Jednak informacji, na którą od dłuższego czasu czeka wielu graczy, próżno szukać było pośród doniesień na temat nowego systemu operacyjnego, Steam Machines czy nowego kontrolera. Tymczasem, już bez medialnego szumu, Valve złożyło też wniosek o zarejestrowanie znaku towarowego Half Life 3.

Wniosek został złożony przez Valve 29 września w europejskim Urzędzie Harmonizacji w ramach Rynku Wewnętrznego i jest aktualnie rozpatrywany. Na stronach urzędu możecie sami sprawdzić aktualny stan wniosku. Niestety z tego źródła nie dowiemy się nic ponad to, że Half Life 3 ma być grą komputerową a w sprawie rejestracji znaku towarowego przez urzędem UE, amerykańska korporacja reprezentowana jest przez hiszpańską firmę Casalonga & Associés.

Co prawda samo złożenie wniosku o rejestrację znaku towarowego jeszcze o niczym nie świadczy, ale można przypuszczać, że Valve nie robiłoby tego, gdyby nie planowało kolejnej odsłony swojej kultowej gry. Na oficjalne potwierdzenie tych planów przyjdzie nam jednak jeszcze poczekać.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here