film

Zwiastun Monsters: Dark Continent

W sieci zadebiutował zwiastun nadchodzącej jeszcze w tym roku kontynuacji thrillera reżysera Godzilli, czyli Monsters: Dark Continent. Sequel nie zostanie jednak nakręcony przez Garetha Edwardsa, a przez Toma Greena. Twórca oryginału z 2010 roku przyjął za to rolę producenta wykonawczego. Zwiastun do zobaczenia poniżej:

 

Siedem lat po wydarzeniach ze Strefy X strefy zakażone zaatakowały cały świat. Ludzkość została strącona z czubka łańcucha pokarmowego, a coraz to mniejsze grupki walczą o przetrwanie. Amerykańscy żołnierze zostają wysłani poza granice kraju by chronić interesy Stanów Zjednoczonych przed Potworami, jednak wojna jest daleka od zwycięstwa.

Noah, żołnierz mający za sobą kilka lat służby zostaje wysłany na misję: Jeden z jego kolegów po fachu ukrył się w zakażonej strefie, a Noah musi go odnaleźć i zabić. Nie będzie to jednak łatwe – jego pojazd transportowy zostaje zniszczony, a cała ekipa zostaje wybita. Żołnierz zostaje tylko w towarzystwie młodego i niedoświadczonego kadeta, brata człowieka, którego ma załatwić.

Dwaj żołnierze muszą wyruszyć na podróż do serca siedliska potwornych istot w towarzystwie młodej, miejscowej kobiety, która ma im wskazać drogę. Zanim jednak dotrą do celu podróży stawią czoła świadomości tego, iż potwory mogą wcale nie być istotami pozaziemskimi.

Monsters: Dark Continent wejdzie do kin jeszcze w tym roku, a gwiazdami produkcji będą Joseph Dempsie (seriale Kumple i Gra o Tron), Johnny Harris (Królewna Śnieżka i Łowca, Parnassus), Sofia Boutella (StreetDance 2, The Secret Service), Sam Keeley (Dom snów, Wszystkie odloty Cheyenne’a), Nicholas Pinnock (Captain America: Pierwsze starcie, Lisiczki), Parker Sawyers (Kick-Ass 2, Wróg numer jeden), Uriel Emil Pollack (Ultimatum Bourne’a, Wywiad z zabójcą) oraz Kyle Soller (Anna Karenina, Piąta władza).

podobne treści