film

Zimowa opowieść już w kinach. Ostatni zwiastun

W sieci pojawił się ostatni, przedłużony zwiastun Zimowej opowieści, którą widzowie w Polsce mogą oglądać w kinach od dzisiaj. Do zobaczenia poniżej:

 

Colin Farrell (ostatnio pojawił się w remake’u Pamięci absolutnej) występuje jako Peter Lake, złodziej, który zakochuje się w Beverly Penn (Jessica Brown Findlay, znana widzom głównie z roli Lady Sybil w Downtown Abbey) w początkowych latach XX wieku, zanim zostaje niewytłumaczalnie przeniesiony do nowoczesnego Nowego Jorku bez jakichkolwiek wspomnień. Zdobywca Oscara, scenarzysta Akiva Goldsman debiutuje jako reżyser w adaptacji powieści Marka Helprina.

Umiejscowiona w mitycznym Nowym Jorku i rozciągająca się na ponad wiek opowieść to cuda, odwieczna walka dobra ze złem i przeznaczenie. Obok Colina Farrella i Jessici Brown Findlay, w filmie występują Jennifer Connely (Piękny umysł,Requiem dla snnu), Russel Crowe (Piękny umysłGladiator), William Hurt (OsadaRobin Hood)i Eva Marie Saint(Północ, północny zachódTitanic). Oprócz debiutu reżyserskiego, Akiva Goldsman napisał również scenariusz do filmu, na podstawie powieści Marka Helprina, Zimowa opowieść.

podobne treści