film

Zamek Draculi zostaje zaatakowany. Zwiastun filmu Dracula Historia Nieznana

W sieci zadebiutował klip z nadchodzącego filmu akcji, Dracula Historia Nieznana, w którym to zamek opartej na historii Włada Palownika postaci zostaje zaatakowany przez turecką armię. Tureccy wojownicy nie wiedzą jednak, co hrabia Dracula będzie w stanie zrobić, by obronić swój dom przed atakiem. Zwiastun zaplanowanej na październik premiery do zobaczenia poniżej:

 

Film będzie opowiadał o mitach, które otaczają życie Włada Palownika. Horror dzieje się w Rumuni podczas tureckiej inwazji, a Wład (Luke Evans) zrobi wszystko, by ocalić swój naród – nawet jeśli oznacza to zaprzedanie swej duszy i pozostanie na zawsze potępionym.

Dracula Historia Nieznana grają Luke Evans (HobbitSzybcy i wściekli 6), Dominic Cooper (Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierzAbraham Lincoln: Łowca wampirów), Sarah Gadon (CosmopolisNiebezpieczna metoda), Samantha Barks (Les Miserables NędznicyGroove High) oraz Charlie Cox (Gdy budzą się demonyGwiezdny pył). Reżyserem zaplanowanego na 17 października filmu jest debiutujący w tej roli Gary Shore.

podobne treści