film

Zalecamy mieszkańcom pozostać w domach. Zwiastun Nocy oczyszczenia: Anarchia

W sieci pojawił się nowy, pełny zwiastun drugiej części hitowego thrillera z ubiegłego roku. Zapowiedź filmu Noc oczyszczenia: Anarchia, którego premiera będzie miała miejsce w przyszłym miesiącu do zobaczenia poniżej:

 

Noc oczyszczenia: Anarchia bierze świat przedstawiony w Nocy oczyszczenia i poszerza go. Jak widać w zwiastunie powyżej, pewna para wraca wieczorem do domu na coroczną Czystkę, jednak po drodze psuje się im samochód.

Jak wiemy z poprzedniego filmu, w jedną noc rocznie rząd uznaje za legalne wszystkie rodzaje przestępstw, w tym morderstwa. Dodając jedno do drugiego można się domyślić, że nasi bohaterowie będą musieli zrobić wszystko, by przeżyć w jedyną noc, w którą nie warto znaleźć się poza domem… bez broni.

Nocy oczyszczenia nie zobaczymy gwiazd pierwszej części, w tym Ethana Hawke, zamiast tego na ekranie pojawią się Frank Grillo (Raport MniejszościBogowie ulicy), Michael K. Williams (seriale Prawo ulicy,Zakazane imperium), Zach Gilford (Ostatnia zimaDiabelskie nasienie), Carmen Ejogo (Alex Cross,Lackawanna Blues) oraz Kiele Sanchez (Wyspa strachuTożsamość szpiega). Film ma zaplanowaną datę premiery na 18 lipca w Polsce, a reżyserem ponownie jest James DeMonaco.

podobne treści