film

Za każdym wrogiem stoi większe zagrożenie. Zwiastun A Most Wanted Man

W sieci zadebiutował zwiastun Bardzo poszukiwanego człowieka, czyli jednego z ostatnich filmów, przy których pracował zmarły w lutym Philip Seymour Hoffman. Zapowiedź widowiska szpiegowskiego, powstałego na podstawie książki Johna le Carre’a do zobaczenia poniżej:

 

Film tworzony jest na podstawie książki Johna le Carre’a, który stworzył również powieść Druciarz, krawiec, żołnierz, szpieg, na podstawie której powstał w 2011 roku film Szpieg. Widzowie podążać będą śladami pół-Czeczena, pół-Rosjanina, imigranta, który przybywa do Hamburga, by zgłośić swoje roszczenia odnośnie fortuny jego ojca, co zwraca na niego uwagę zarówno niemieckich jak i amerykańskich władz.

W Bardzo poszukiwanym człowieku występują Philip Seymour Hoffman (CapoteMistrz), Rachel McAdams (PamiętnikSherlock Holmes), Robin Wright (Forrest GumpDziewczyna z tatuażem), Daniel Bruhl (WyścigEwa), Willem Dafoe (Cień wampiraPluton), Martin Wuttke (Bękarty wojnyAtlas chmur), Nina Hoss (BarbaraYella) oraz Kostja Ullmann (Letnia burzaŚwiat bez końca). Reżyserem A Most Wanted Man jest Anton Corbijn, który przeniósł na ekran takie filmy, jak Control czy Amerykanin. Premiera filmu w Polsce odbędzie się 8 sierpnia.

podobne treści