internetnews

YouTube udostępnia edycję filmów

Cieszcie się, spryciarze i bystrzaki. Wasza głupota, uwieczniona w filmach z YouTube, może zostać wycięta i przemontowana. YouTube właśnie udostępnił nowe narzędzie, dzięki któremu można w internecie przycinać filmy, sklejać je, dodawać ścieżkę dźwiękową z bazy darmowych utworów i publikować swoje arcydzieła bezpośrednio na YouTube.

Funkcja nie wymaga instalacji żadnego oprogramowania – wystarczy przeglądarka internetowa. I jest naprawdę banalna w użyciu. Oczywiście, jest to proste narzędzie, więc zapewne nie stworzysz arcydzieła, ale jeśli twój film jest nudny, to możesz go zawsze przyciąć i sprawić, by był… mniej nudny. Albo przemontować z innymi i uzyskać miks najlepszych fragmentów ze swoich filmów.

A przede wszystkim możesz wyciąć efekty swojej głupoty, zostawiając to co najważniejsze – czyli popis własnek odwagi i pomysłowości. O całej reszcie nikt nie musi wiedzieć.

Edycja filmów jest już dostępna w serwisie TestTube – przedszkolu dla eksperymentalnych funkcji YouTube. Do dzieła! [Kyle VanHemert/giz, YouTube]

podobne treści