newsWiadomość główna

Wyszukiwarka zdradza co dziś pokaże Apple

Wkrótce rozpocznie się prezentacja Apple, ale już teraz można potwierdzić wiele plotek na temat tego co zostanie tam pokazane. Z wiarygodnego źródła jakim jest Apple.com.

Przed premierą nowego iPhone’a wszystko jest już przygotowane i zapięte na ostatni guzik. Komunikaty prasowe napisane, strona internetowa przygotowana, funkcjonalności opisane. Wszystko to znajdziecie na stronie internetowej Apple. No może prawie wszystko, bo dostępu do samych stron jak na razie nie ma, ale wewnętrzna wyszukiwarka już teraz zwraca odpowiednie wyniki.

Czego więc można dowiedzieć się z wyszukiwarki Apple? Przede wszystkim nowy iPhone, najprawdopodobniej będzie jednak nosił oznaczenie „5”. Przynajmniej tak sugeruje tytuł gotowego już komunikatu prasowego. Nowy telefon z jabłuszkiem wyposażony będzie także w LTE, co ucieszy Samsunga.

Komunikaty prasowe zdradzają także, że Apple pokaże dziś, poza iPhonem 5, nowego iPoda Touch wyposażonego w ekran Retina oraz iPoda Nano nowej generacji. Apple najprawdopodobniej ogłosi także znaczące zmiany na iTunes.

[9to5Mac]

podobne treści