film

Wyobraźnia płata ci figle. Zapowiedź Crimson Peak. Wzgórze krwi

Universal Pictures opublikowało nową zapowiedź zbliżającego się horroru Guillermo Del Toro. W produkcji wystąpi posiadająca polskie korzenie Mia Wasikowska, która zagra u boku Toma Hiddlestona. Reklamę zobaczyć można poniżej:

 

Miejscem akcji Crimson Peak.Wzgórze krwi (tak, to oficjalny, polski tytuł) jest pewna stara posiadłość w górzystym i wiejskim hrabstwie Kumbria, gdzie w XIX wieku młoda pisarka, Edith Cushing (Wasikowska) odkrywa pewnego dnia, że jej czarujący, nowy mąż, Sir Thomas Sharpe (Tom Hiddleston) wcale nie jest tym, za kogo się podaje.

Obok Mii Wasikowskiej (Alicja w Krainie CzarówStoker) i Toma Hiddlestona (AvengersO północy w Paryżu), w horrorze zagrają także Jessica Chastain (InterstellarWróg numer jeden), Charlie Hunnam (Hooligans, serial Synowie Anarchii),Jim Beaver (Next, serial Nie z tego świata), Burn Gorman (Mroczny Rycerz powstaje, serial Torchwood) i Emily Coutts(seriale Transporter Detektyw Murdoch). Premiera napisanego, wyreżyserowanego i produkowanego przez Guillermo del Toro (Labirynt FaunaPacific Rim) filmu zaplanowana została na 15 października tego roku. Do Polski produkcja zawita 23 października.

podobne treści