newssmartfony

Wyciek zdjęć Sony Xperii J?

Wraz ze zbliżającym się wielkimi krokami rozpoczęciem berlińskich targów IFA 2012, w sieci pojawia się coraz więcej plotek na temat tego, że Sony zaprezentuje w ich trakcie kilka nowych urządzeń ze swojej stajni. Co jakiś czas media donoszą więc o kolejnym wycieku zdjęć lub specyfikacji któregoś z nich. Tym razem padło na budżetowy smartfon ST26i, który na rynku ma funkcjonować (podobno) pod nieco bardziej wyjściową nazwą – Sony Xperia J.

Zgodnie z doniesieniami redakcji portalu E-price urządzenie dysponuje 4-calowym wyświetlaczem o rozdzielczości FWVGA (854×480 pikseli), taktowanym zegarem 1GHz, jednordzeniowym procesorem Qualcomm Snapdragon S4, umieszczoną na jego odwrocie, 5-megapikselową kamerą z fleszem LED i kontrolującym jej działanie Androidem 4.0.4 Ice Cream Sandwich. O aktualizacji do Jelly Bean być może dowiemy się czegoś więcej w trakcie IFA. Według E-price Sony Xperia J ukaże się na rynku w co najmniej trzech wariantach kolorystycznych – różowym, czarnym i białym. Co do reszty wyposażenia – nie licząc może garści przycisków sprzętowych (swoją drogą, widzicie gdzieś spust aparatu?) – nie wiemy nic więcej, ale wątpliwe by pozwoliło ono J na doścignięcie pod względem wydajności czołowych słuchawek Sony.

ST26i zostanie najprawdopodobniej po raz pierwszy zaprezentowany światu na targach IFA już w przyszłym miesiącu (na razie jednak nie uzyskaliśmy żadnego w pełni wiarygodnego potwierdzenia tej informacji). Z innych doniesień wiemy (czy raczej domyślamy się), że obok Xperii J Sony pokaże nam w ich trakcie także garść urządzeń z nieco wyższej półki, w tym m.in. – high-endowe LT30p Mint i LT29i Hayabusa. Poniżej skromna galeria zdjęć z serwisu E-price.

[ePrice via androidcentral]

podobne treści