film

Wszystko zaczęło się od czarnej plagi. Zwiastun Dumy i uprzedzenia i zombie

Na przestrzeni lat wielokrotnie próbowano ożywić klasyk Jane Austen, a najbardziej udaną próbą był prawdopodobnie film Słodkie zmartwienia w reżyserii Amy Heckering. Żaden z oferowanych dotychczas wariantów nie miał jednak tego, co nadchodząca wersja. Zamiast próby przeniesienia akcji do czasów teraźniejszych, Duma i uprzedzenie i zombie po prostu wrzuca hordę żądnych krwi zombie do regencyjnej Anglii. W sieci zadebiutował pierwszy zwiastun nadchodzącej w przyszłym roku premiery, którą zobaczyć można poniżej:

 

Duma i uprzedzenie i zombie to oparty na klasycznej noweli Jane Austen film z niespodzianką. Kultowa opowieść o zawiłych relacjach pomiędzy kochankami z różnych klas społecznych w dziewiętnastowiecznej Anglii, którzy stają naprzeciw nowego problemu – armii nieumarłych.

W gwiazdorskiej obsadzie niecodziennej produkcji znaleźli się Lily James (Kopciuszek, Gniew tytanów), Lena Headey (300: Początek imperium, serial Gra o tron), Matt Smith (Terminator Genisys, serial Doktor Who), Charles Dance (Gra tajemnic, serial Gra o tron), Douglas Booth (Noe: Wybrany przez Boga, Jupiter: Intronizacja), Jack Huston (American Hustle, serial Zakazane imperium), Sam Riley (Czarownica, Control) oraz Suki Waterhouse (Zbuntowana, Love, Rosie). Premiera reżyserowanego przez Burra Steersa (Charlie St. Cloud, Ucieczka od życia) filmu zaplanowana została na 5 lutego 2016 roku. Do Polski produkcja trafi 11 marca.

podobne treści