krótka piłkasprzęt

Wstrzymajcie się do wakacji z zakupem MacBooka Air

Ciekawe, lecz niezbyt zaskakujące wieści dochodzą do nas z drugiej strony globu. Serwis Redmond Pie, powołując się na źródła z Azji twierdzi, że szykowana na trzeci kwartał bieżącego roku aktualizacja MacBooków Air nie będzie „jakąś tam”, lecz wprowadzi wszystkich fanów marki Apple w zachwyt. Chodzi o nowy ekran w 13-calowych gadżetach. Tak, o TEN ekran.

Ze strony EMSOne dowiadujemy się, że kolejnym urządzeniem, które zostanie „wypasione” o ekran typu Retina, będzie trzynastocalowy MacBook Air. Przypomnę, że do tej pory wyświetlacz ten był montowany w iPhonach czwartej (lub nowszej) generacji, nowym iPadzie i odświeżonych MacBookach Pro. Jeśli nawet po obniżce cena tych ostatnich jest dla Was zbyt wysoka, wtedy może rozważycie zakup nowych MacBooków Air. Japończycy twierdzą, że odświeżony laptop firmy Apple pojawi się na rynku nie wcześniej niż w trzecim kwartale 2013 roku.

Jest to kolejna niepotwierdzona oficjalnie pogłoska, która sprawia, że z wytęsknieniem czekamy na nowy sprzęt firmy Apple. Kilka dni temu Piotr pisał o szykowanej zmianie w iPadach mini. Wyczekiwane przez wiele miesięcy 7-calowe tablety z logo nadgryzionego jabłka również mają, według analityków (i zdrowego rozsądku) rzecz jasna, zostać wzbogacone o ekran, na którym wszystko wygląda po prostu lepiej.

podobne treści