film

Wonder Woman powoli się zbliża

Dyrektor generalny Warner Bros., Kevin Tsujihara, podczas weekendu odwiedził konferencję prawa rozrywkowego w Beverly Hills. Mówił tam o planach studia na przyszłość, w tym o Mrocznym Rycerzu, Człowieku ze stali, ale również udzielił informacji na temat jednego, szczególnego projektu.

Musimy przenieść Wonder Woman na duży ekran lub do TV. Dodał również, że studio ma wielkie plany odnośnie kilku innych własności DC Universe.

Czy Wonder Woman pojawi się w formie serialu, czy filmu? Skoro szef Warner Bros. mówi otwarcie o projekcie, sugerować by to mogło, że pomysł jest już powoli wdrażany i praca nad nim wrze. DC Universe ma już swoją serię w postaci Arrow, który to bohater, po kilku latach na tajemniczej wyspie, gdzie nauczył się walki wręcz i posługiwania się łukiem, powraca do świata żywych i w swoim rodzinnym mieście, Starling City, walczy z ludźmi chcącymi je zrujnować.

Nie pozostaje nic więcej, jak tylko czekać na dalsze informacje na temat tego, czy Wonder Woman trafi na duży ekran, czy na mniejszy.

podobne treści