film

Wolność jest warta poświęcenia. Zapowiedź Igrzysk śmierci: Kosogłos. Część 2

W sieci zadebiutowała nowa zapowiedź Igrzysk śmierci: Kosogłos. Część 2. Światowa premiera kolejnej odsłony opartej na twórczości Suzanne Collins sagi zaplanowana została na listopad tego roku, a po raz kolejny na ekranie pojawią się znani z poprzednich części Liam HemsworthJennifer LawrenceJosh Hutcherson. Zapowiedź ostatniej odsłony serii zobaczyć można poniżej:

 

Królestwo Panem ogarnęła wojna na przerażającą skalę. Katniss (Lawrence) staje naprzeciw prezydenta Snowa (Sutherland) w ostatecznym pojedynku. Do pomocy ma swoich towarzyszy, z Gale’m (Hemsworth) i Peetą (Hutcherson) na czele, z którymi wspólnie postarają się przywrócić wolność mieszkańcom.

W ostatniej części adaptacji powieści Collins zagrają ponownie Jennifer Lawrence, Josh Hutcherson, Liam Hemsworth, Donald Sutherland, Woody HarrelsonNatalie DormerElizabeth BanksPhilip Seymour HoffmanJeffrey WrightStanley Tucci oraz Julianne Moore. Reżyserem ponownie jest Francis Lawrence, który stworzył film na podstawie scenariusza, przygotowanego przez Danny’ego Stronga (Decydujący głosKamerdyner). Polska premiera Igrzysk Śmierci: Kosogłos. Część 2 została zaplanowana na 20 listopada tego roku.

podobne treści