film

Władza to rzecz krucha. Zwiastun Sin City: A Dame To Kill For

Dimension Films opublikowało pierwszą reklamę telewizyjną, zapowiadającą sierpniowe wejście do kin sequela Sin City. Do zobaczenia poniżej:

D

 

Podobnie jak Miasto grzechuA Dame To Kill For jest tworzony na podstawie komiksów Franka Millera i tak samo będzie podzielony na segmenty, jak komiksowy pierwowzór, w którym opowiedziane będą pozornie niezwiązane ze sobą historie. Oficjalny opis filmu brzmi krótko, lecz treściwie:

Ścieżki największych twardzieli Sin City krzyżują się ze ścieżkami niektórych z najbardziej potępionych jego mieszkańców

 W sequelu filmu z 2005 roku powrócą znani z pierwszej części Bruce Willis jako John HartiganJessica Alba jako Nancy CallahanPowers Boothe jako Senator RoarkRosario Dawson jako GailJamie King jako Goldie i Wendy oraz Mickey Rourke jako Marv. Pojawią się także nowi, by obsadzić role kilku postaci, których nie zagrają znani z Miasta grzechu aktorzy: Josh BrolinJamie ChungDennis Haysbert i Jeremy Piven.  Całkowicie nowe role podejmą za to Joseph Gordon-LevittEva GreenRay LiottaLady GagaJuno TempleChristopher Meloni, Stacy KeachJulia Garner i Marton Csokas. Nie ma co ukrywać, że film, sądząc po obsadzie, jest skazany na sukces. Chociaż tak samo mówiono o American Hustle Wilku z Wall Street, prawda?

Premiera Sin City: A Dame To Kill For zapowiedziana jest na 22 sierpnia tego roku.

 

podobne treści