film

Witajcie na pokazie dziwadeł. Zwiastun American Horror Story: Freak Show

FX opublikowało pierwszy zwiastun nowego sezonu mrocznego serialu American Horror Story: Freak Show. Zapowiedź październikowej premiery czwartej odsłony serii do zobaczenia poniżej:

 

Freak Show, czyli czwarty sezon obsypanego nagrodami serialu osadzony został w mieście Jupiter na Florydzie, w roku 1952. Produkcja skupiać się będzie na jednym z wciąż działających pokazów dziwadeł, którego aktorzy starają się utrzymać biznes przy życiu. Ten sezon skupiać się będzie na konflikcie pomiędzy postaciami i „złymi siłami”, które ich nie rozumieją.

Podobnie, jak w poprzedniej odsłonie serii, w Freak Show wystąpią Sarah Paulson (Zniewolony. 1 Years a Slave, Zmiana w grze), Kathy Bates (Misery, Dzień, w którym zatrzymała się Ziemia), Angela Basset (Betty and Coretta, A więc wojna), Frances Conroy (Zapach kobiety, Aviator), Denis O’Hare (Witaj w klubie, Obywatel Milk), Evan Peters (X-Men: Przeszłość, która nadejdzie, Kick-Ass), Emma Roberts (Millerowie, Całkiem zabawna historia) i Jessica Lange (Błękit nieba, Szare ogrody). Do obsady dołączą Michael Chiklis (Fantastyczna czwórka, serial Świat gliniarzy), Finn Wittorck (Noe: Wybrany przez boga, Zimowa opowieść), John Carroll Lynch (Wyspa tajemnic, Gran Torino), Wes Bentley (American Beuty, Ghost Rider) i piosenkarka Patti LaBelle. Premiera serialu odbędzie się w Stanach Zjednoczonych za niecały miesiąc, 8 października.

podobne treści