film

Wieloletnia rozłąka kończy się pogrzebem. Zwiastun The Judge

Wygląda na to, że Robert Downey Jr. postanowił zagrać kogoś innego, niż obrzydliwie bogatego superbohatera. Warner Bros. opublikowało zwiastun The Judge, w którym aktor wcieli się w postać adwokata z rodzinnymi problemami. Zapowiedź filmu do zobaczenia poniżej:

W The Judge Robert Downey Jr. gra Hanka Palmera, który powraca do swojego rodzinnego miasta na pogrzeb matki, gdzie, jak się okazuje, jego ojciec, miejscowy sędzia, jest podejrzewany o morderstwo. Wyrusza więc na misję poznania prawdy, podczas której ponownie nawiązuje więzi z rodziną, z którą lata temu postanowił zerwać wszelkie kontakty.

W filmie, obok Roberta Downey’a Jr., grają także Robert Duvall (Pod czułą kontrolą, Droga), Vera Farmiga (Obecność, Infiltracja), Billy Bob Thornton (Blizny przeszłości, Człowiek, którego nei było), Vincent D’Onofrio (Faceci w czerni, Full Metal Jacket), Jeremy Strong (Wróg numer jeden, Zdarzenie) oraz Melissa Leo (Fighter, Labirynt). Premiera wyreżyserowanego przez Davida Dobkina (Polowanie na druhny, Rycerze z Szanghaju) zaplanowana jest na 10 października tego roku.

podobne treści