film

Widzisz to, co ono zechce, byś widział. Nowy zwiastun i plakat Oculus

Dziesięć lat po rodzinnej tragedii pewne rodzeństwo wyruszyło na podróż, celem której ma być udowodnienie, że ich rodziców zabiły nadprzyrodzone siły. Kolejny zwiastun (i plakat) Oculus, horroru, który ma wejść do kin w Stanach już 11 kwietnia, do zobaczenia poniżej:

 

Dziesięć lat temu, rodzinę Russellów dosięgnęła tragedia, zmieniając całkowicie życie młodego rodzeństwa Tima i Kaylie, kiedy to Tim został skazany za brutalne morderstwo swoich rodziców. Teraz, mający dwadzieścia kilka chłopak wychodzi z więzienia i chce toczyć normalne życie. Jednak Kaiylie, wciąż nękana wspomnieniami feralnej nocy jest przekonana, że śmierć ich rodziców była spowodowana czymś całkowicie innym – złowrogą, nadprzyrodzoną siłą, która pochodzi z antycznego lustra, znajdującego się w ich domu z dzieciństwa. Zdeterminowana, by udowodnić niewinność swojegobrata, Kaylie znajduje lustro, jednak tylko po to, by dowiedzieć się, że podobna śmierć, dopadła wszystkich właścicieli lustra na przestrzeni ubiegłego wieku. Z dziwnym przedmiotem we własnym posiadaniu, Tim i Kaylie wkrótce przekonają się, że ich koszmar z dzieciństwa rozpocznie się na nowo.

Oculus występują Karen Gillian (serial Doktor WhoNot Another Happy Ending), Katee Sackhoff (Riddick, serial Battlestar Galactica), Brenton Thwaites (Blue Lagoon: The AwakeningPrzeskok), Rory Cochrane (Operacja ArgoPrzez ciemne zwierciadło), Annalise Basso (serial Czysta krewOpowieści na dobranoc), Garrett Ryan (Naznaczony: rozdział 2, serial Herosi) i Miguel Sandoval (BlowPark Jurajski), a reżyserem filmu jest Mike Flanagan (Still LifeAbsentia).

podobne treści