news

Walentyknowe sztućce tak słodkie, że lepiej nimi nie jeść deserów

Niesprawdzające się pogłoski o ociepleniu klimatu zniechęcają do
świętowania Walentynek w formie pikniku, przynajmniej w naszej strefie geograficznej. Tym, którzy upierają się przy obchodzeniu Dnia Zakochanych w lutym, pozostają więc drogie restauracje albo romantyczny talerz spaghetti spożywany w domu. Wtedy przydadzą się sztućce Heart Part.

Płaskie serduszka nie tylko zajmują wyjątkowo niewiele miejsca, ale i są wielofunkcyjne. Sztukę rozkłada się na dwie części, mogące pełnić rolę widelca, noża i prostej łyżeczki. Nie wygląda to zbyt wygodnie, ale chodzi raczej o romantyczny klimat. Najeść można się później.

Sztućce wykonano z ulegającego biodegradacji polistyrenu, ale do ich produkcji zużywa się o 60 procent mniej plastiku niż do wykonania zwykłego zestawu jednorazowych sztućców. A te są wielokrotnego użytku!

Zestaw składający się z 10 serduszek (wystarczy do obdarowania wszystkich Walentynek!) kosztuje 9 dolarów. [iHeart This, Cool Hunting]

podobne treści

  • pastylka

    post bardziej jednak nadaje się do babskiego serwisu a nie do serwisu o nowinkach technicznych. Sama jestem dziewczyną… a jednak walentynkowe serduszka widelce to nie to o czym chciałabym tu czytać.

  • Bartek Ciszewski

    @pastylka – dzięki za uwagę, postaramy się dostosować ;)