film

W życiu popełniłem już wiele błędów. Zwiastun Gunman: Odkupienie

W sieci zadebiutował nowy zwiastun nadchodzącego już wkrótce filmu sensacyjnego z gwiazdorską obsadą. W Gunman: Odkupienie zagrają między innymi Sean PennJavier BardemIdris Elba. Zapowiedź zaplanowanej na przyszły miesiąc premiery do zobaczenia poniżej:

 

W The Gunman, Sean Penn gra Jima Terriera, byłego członka sił specjalnych, który po wielu latach stara się nawiązać kontakt z dawno utraconą miłością. Aby tego dokonać, musi podróżować z Londynu do Barcelony, by oczyścić swoje imię.

Obok zdobywcy Oscarów za występy w Rzece tajemnic i Obywatelu Milku, Javiera Bardema (To nie jest kraj dla starych ludzi,Skyfall) i Idrisa Elby (Prometeusz, serial Luther), w produkcji wystąpią Ray Winstone (Noe: Wybrany przez Boga, serial Vincent), Mark Rylance (InspektorAnonimus),Rachel Lascar (MarsellaPasmo sukcesów) oraz Jasmine Trinca (KajmanNasze najlepsze lata). Światowa premiera wyreżyserowanego przez Pierre Morela (Pozdrowienia z ParyżaUprowadzona) thrillera akcji zaplanowana została na 20 marca. Do Polski produkcja trafi tydzień później

podobne treści