film

W poszukiwaniu strasznej przygody. Zwiastun The Houses October Built

Podobnych tematycznie i wizualnie do Blair Witch Project filmów pojawiło się w ostatnich latach już bardzo dużo, a już niedługo pojawi się kolejny, The Houses October Built. Nakręcona w stylu found footage opowieść o grupie znajomych, która chce znaleźć coś prawdziwie przerażającego – w sam raz na Halloween. Zwiastun produkcji do zobaczenia poniżej:

 

Podczas Halloween, w całych Stanach Zjednoczonych wyrastają domy strachu ze sztuczną krwią i tanimi maskami jak grzyby po deszczu. Usłyszeć można za to szepty o faktycznych, straszliwych alternatywach. Poszukując mrożącego krew w żyłach zastrzyku adrenaliny, piątka przyjaciół wyrusza w wozie kempingowym, by znaleźć źródło tych pogłosek. Kiedy wszyscy uczestnicy wycieczki zgodnie uznają, że z poszukiwań nic już nie wyjdzie, strach i dziwaczne wydarzenia same ich znajdują.

W filmie, którego najbardziej znaną postacią w ekipie jest producent Steven Schneider (Naznaczony, Paranormal Activity), występują Brandy Schaefer (Someplace Better Than Here, Midgets Vs. Mascots), Bobby Roe (serial Clubhouse; jest także reżyserem i scenarzystą filmu), Mikey Roe (filmy krótkometrażowe Rubicon i Wicked City), Zack Andrews oraz Jeff Larson. Premiera The Houses October Built ma odbyć się jeszcze w tym roku.

podobne treści