news

Vigor pierwszym dzieckiem współpracy HTC i Dr Dre?

To jeszcze nic pewnego, ale jeśli cynk otrzymany przez portal Droid-Life okaże się być prawdziwy, to już niebawem będziemy mogli się cieszyć smartfonem wyposażonym w 4,3-calowy ekran o rozdzielczości 1280×720 pikseli i dźwiękiem Beats by Dre.

Według plotek, najnowszy smartfon o nazwie Vigor miałby zastąpić widocznego na zdjęciu Thunderbolta. Wyposażony w technologię Beats telefon byłby napędzany siłą 1,5GHz procesora. Poza niego na liście bebechów znalazły by się: 16GB miejsca na pliki, dwie kamerki – 8MPx z tyłu i 2MPx z przodu. Za poprawne działanie aplikacji odpowiedzialny byłby Android w wersji 2.3.4 oraz Sense 3.5.

Jeśli informacje podane przez Droid-Life okażą się prawdziwe, to HTC znajdzie wielu klientów na swój smartfon wśród miłośników mocnych uderzeń. [Droid-Life]

podobne treści

 • Tomek Skibiński

  Niech jeszcze Dr Dre zadba o wygląd tego telefonu, tak jak słuchawek: Tour, Solo, Studio, Pro ;)

 • werety

  i bateria 1400 mah i 15 godzin pracy

 • 1.patryk.4

  Zgadzam się z Tomkiem. Jeśli design będzie taki jak słuchawek, to będzie mega telefon. Kurde, a w dodatku samo Beats Audio i takie bebechy. Rewelka :)

 • jemkau

  Nie od dziś wiadomo, że dr. Dre to światowej klasy inżynier. Tylko on może pokazać HTC jak zrobić porządnego smartfona ;] Bez niego HTC jest jak dziecko we mgle …