gadżetymobile

Verbatim Folio – nowa linia akcesoriów dla iPhone’a, iPada i Kindle’a

Verbatim wprowadził do sprzedaży nową linię futerałów na urządzenia mobilne. Seria produktów o nazwie Folio to zarówno gustowne etui, jak i zestawy z dołączoną klawiaturą Bluetooth.

Lider na europejskim rynku optycznych nośników danych przygotował pięć akcesoriów dla tabletów iPad oraz Kindle i najnowszego smartfona firmy Apple. Najbardziej okazałym jest Folio Pro dla dwóch pierwszych generacji iPadów. Składa się on z wytrzymałego futerału z podpórką i otworami wentylacyjnymi oraz odłączaną klawiaturą Bluetooth, która mieści się w jego wnętrzu. Dzięki widocznemu na zdjęciu powyżej rozwiązaniu „Smart Stand”, możliwe jest odłączenie okładki i następne złożenie jej tak, by była w stanie podtrzymać tablet w orientacji poziomej i pionowej.

Futerału Folio Pro można używać do spółki ze Smart Coverem. Kompaktowa klawiatura Bluetooth zawiera czternaście klawiszy skrótu do najczęściej wykorzystywanych funkcji systemu iOS, w tym: wycinania, kopiowania, wklejania i cofania oraz regulowania jasności i głośności. Cena tego gadżetu wynosi 400 złotych. To o 120 więcej niż za model Folio Slim (również dla iPada 1 i 2). Verbatim wyposażył go w klawiaturę Bluetooth, zaś sam futerał wykonał z bardzo miękkiego materiału. Etui, jak sama nazwa wskazuje, jest smuklejsze od wersji Pro i liczy 19 milimetrów grubości.

Verbatim stworzył Folio również dla posiadaczy urządzeń firmy Amazon. Ochronne etui dla tabletów Kindle Fire 7 i HD 7 pozwala ustawić urządzenie w pozycji poziomej do oglądania filmów, zawiera również lampkę LED do komfortowego czytania w słabym świetle. Etui dostępne jest w kilku wersjach kolorystycznych: srebrnej, perłowej i brązowej. Wszystkie trzy kosztują tyle samo: 100 złotych.

Niewiele droższe (120 złotych) jest Folio dla iPada Mini. Ono również oferuje funkcję Smart Stand, która pozwala ustawić tablet w orientacji poziomej do oglądania filmów. Etui jest dostępne w kilku kolorach, m.in. błękitnym, szarym, pomarańczowym, zielonym oraz różowym. Na koniec wspomnę o wyjątkowo gustownym pokrowcu na iPhone’a 5. Verbatim Folio Pocket ochrania obudowę smartfona przed zarysowaniami, jednocześnie zachowując dostęp do wszystkich przycisków i funkcji. Tak jak pozostałe akcesoria z serii, jest także wyposażony w funkcję Smart Stand. Telefon zatrzaskuje się w twardej osłonie przymocowanej do wnętrza Folio. Magnetyczny mechanizm mocujący utrzymuje etui w pozycji zamkniętej. Futerał jest dostępny w wersji brązowej, żółtej i czarnej. Kosztuje 80 złotych.

Który z nich prezentuje się najlepiej?

podobne treści