gry

Valve odlicza do Steam Boxa?

Wszystko wskazuje na to, że w poniedziałek Valve zaprezentuje Steam Boxa czyli własną konsolę opartą na Linuxie.

Na stronach Steam rozpoczęło się odliczanie, które zakończy się o godzinie 10 rano czasu kalifornijskiego. Pewności mieć nie można, jednak wszystko wskazuje na to, że właśnie wtedy Valve zaprezentuje swoją własną konsolę o nazwie Steam Box.

Jeśli wierzyć plotkom, Steam Box ma być urządzeniem opartym na Linuxie, które będzie miało możliwość odtwarzania gier pobranych ze Steama. Na okolicznościowej stronie znajduje się zapowiedź, że „Świat Steam rozszerzy się w 2014” oraz miejsce na trzy zegary. Pod spodem znajduje się informacja o następującej treści:

„Rok temu opublikowaliśmy tryb Big Picture – interfejs użytkownika stworzony specjalnie z myślą o telewizorach i kontrolerach. W tym roku pracowaliśmy nad dalszym rozszerzaniem możliwości dla użytkowników, którzy chcą korzystać z platformy Steam przed telewizorem. Wkrótce dodamy także ciebie do naszego procesu tworzenia, aby przyszłość Steam była dopasowana do twoich potrzeb”

Pojawiły się plotki, że pozostałe dwa zegary mają odmierzać czas albo do premier różnych konfiguracji sprzętowych konsoli Steam Box, albo do kolejnych zapowiedzi Valve, które także mają mieć miejsce w przyszłym tygodniu.

Jak zwykle w takich przypadkach, będziemy musieli jeszcze trochę poczekać by zaspokoić ciekawość.

podobne treści