news

UFO w Jerozolimie zarejestrowane przez liczne kamery

Trudno wierzyć w każde doniesienie o Niezidentyfikowanym Obiekcie Latającym. Łatwiej dać się przekonać, gdy wiele osób filmuje podobny obraz w tym samym miejscu i w tym samym czasie, co widać na powyższym kolażu.

Oto oryginalne nagranie z 28 stycznia, na którym widać jasną kropkę unoszącą się nad jerozolimskim sanktuarium Kopuła na Skale:

Podobne nagrania utrwaliło wiele osób przebywających w różnych punktach miasta. Niektóre wykonali amerykańscy turyści. Oto kolejne zestawienia:

Izraelczycy wierzą, że właśnie na skale pod meczetem Abraham chciał złożyć Bogu ofiarę ze swego syna, Izaaka. Tymczasem muzułmanie uważają, że w tym miejscu prorok Mahomet doznał wniebowstąpienia.

Wiele osób sądzi, że mamy do czynienia z ćwiczeniami wojskowymi lub testami nowego rodzaju broni. Podobnie jak w przypadku UFO, będzie to trudne do zweryfikowania.

Na deser kolejny filmik, który pojawia się też w pierwszym kolażu:

podobne treści

 • Anonim

  Ja natomiast wierzę że Abraham i Mahomet pili tam bruderszaft.
  UFO to nie mogło być, cały wieczór stało w garażu, a ja nigdzie nie latałem bo byłem nawalony jak bela.

 • accerian

  PS nie trzyma się to kupy. Na jednym z filmików z bliska jest brak rozbłysku. Na tym z daleka widać jasny rozbłysk. Po za tym odrazu widać że ta kulka to render

 • krajowyzamsz

  Powinni ci wlepić mandat za latanie po pijaku

 • michal9393

  na pierwszym filmiku to wygląda jak by robiło zdjęcia , wtedy jak jest ten rozbłysk :D , szkoda że nie ma wiencej informacji , i skoro tam jest tyle świateł nad tym miastem , to musziało wiencej ludzi to widzieć i by było o tym głośno ,

 • michal9393

  Wideo zostało nagrane pod koniec stycznia w Jerozolimie, w środku
  nocy. Widać na nim oświetloną muzułmańską Świątynię na Skale, nad którą nagle pojawia się kula światła. Na zbliżeniu widać, jak kula porusza się i wiruje. Potem obłok znika, by za chwilę znów się pojawić.

  Tropiciele UFO twierdzą już, że to koronny dowód potwierdzający istnienie Obcych. Nagranie, które błyskawicznie obiegło internet
  , sprowokowało nowa odsłonę debaty na temat istnienia UFO.

  Głos zabrał nawet były brytyjski minister obrony i badacz UFO Nick Pope, który powiedział gazecie „The Sun”: „Jeśli to jest prawda, to są to najbardziej niewiarygodne nagrania, jakie kiedykolwiek nakręcono. Jeśli nie, to jest to bardzo dobrze zaplanowana i skoordynowana mistyfikacja”.

  Zastanawiał się także, czy nie jest to jeden z wynalazków, jakimi dysponuje izraelska armia. „Jeśli tak, to jest to przykład jednej z najbardziej zaawansowanych technologii
  stworzonych przez człowieka” – powiedział Pope.

 • sO_os

  Wiki – UFO (ang. unidentified flying object, pol. NOL – niezidentyfikowany obiekt latający) — wywodzące się z terminologii wojskowej sił powietrznych USA określenie obiektu latającego nie dającego się zidentyfikować.

  Tak więc UFO nie musi być kosmitą. Wszystko co niezidentyfikowane i lata to właśnie UFO. A to i lata i ch_j (istota wszechwiedząca) wie co to jest.

 • policemen

  kolejny viral Battle for LA, nie ma tu nic do oglądania, rozejdźcie się obywatele

 • michal9393

  a może to piorun kulisty !?

 • a

  no to pytanko – dlaczego na tym 3cim filmiku (gdzie jest najwiekszy zoom tej……. kropki) nie ma rozblysku???

  2. co z gosciami ktorzy akurat tam byli w tej kopule?

  osobiscie nie wierze w TA AKURAT swiecaca kropke w obce istoty

 • michal9393

  1) UFO
  2) Piorun kulisty
  3) Sonda jakiś istot które nas szpiegują
  4) Sony vegas Pro

 • slawus.3

  uwazam ze to jakas mistyfikacja nie ma rozbłysku i inaczej troche startuje przyjzyjcie sie dokladne i ma inny kształt w tym ostatnim filmiku bardziej spłaszczony a w inych okrągły

 • Anonim

  555 znaków, usunąłem, boście niegodni

 • tryber
 • piter.kardas

  Iron Man?

 • misisa

  imo fake :(

  – filmik na bazie statycznego zdjęcia, bardzo prawdopodobne, porównałem wiele szczegółów – są praktycznie identyczne pomijając podsycenie światła
  – różnica kształtów
  – niespójność rozbłysków

 • tadek1

  ta kaczyński i rydzyk i tusk bo oni tak jakby nie z tej ziemi