film

Trzy nowe grafiki i 15 sekund zapowiedzi. W oczekiwaniu na zwiastun Strażników galaktyki

Po miesiącach spekulacji na temat tego, kiedy przyjdzie fanom podziwiać pierwsze ujęcia ze Strażników Galaktyki, zostało w końcu potwierdzone, że pierwszy zwiastun zostanie zawarty we wtorkowym programie Jimmy Kimmel Live, którego emisja rozpocznie się, konwertując na czas europejski, około godziny 6 w środowy poranek, a do szerokiej dystrybucji trafi w piątek, 21 lutego. Informacja ta pojawia się w kilka dni po tym, jak w sieci pojawiły się dwa animowane koncepty z nadchodzącego, skazanego na sukces filmu.

Aby przygotować fanów na zwiastun, Marvel udostępnił trzy nowe zdjęcia z tej produkcji, które przedstawiają Petera Quilla (Chris Pratt), Drax’a Niszczyciela (Dave Bautista), Gamorę (Zoe Saldana), Rocket Raccoon’a (pod którego głos podkłada Bradley Cooper) oraz Groot’a (któremu głosu użyczył Vin Diesel), a także ich statek kosmiczny, Milano. Do zobaczenia poniżej:


Studio udostępniło także kilkanaście sekund z jutrzejszego zwiastuna, które mają widzom osłodzić oczekiwanie:

 

Marvel ożywia kolejną drużynę – Strażników Galaktyki. Jako epicka, naszpikowana akcją kosmiczna przygoda, Strażnicy Galaktyki poszerzają filmowe uniwersum Marvela o kosmos, gdzie bezczelny poszukiwacz przygód, Peter Quill [Chris Pratt], staje się celem bezlitosnego pościgu po skradnięciu tajemniczego kamienia, na którym z ogromną chęcią położyłby łapy Ronan, potężny złoczyńca, który pragnie rządzić wszechświatem.
Aby uniknąć spotkania z Ronanem, Quill zmuszony jest dołączyć do dziwacznego kwartetu wyrzutków, w którego skład wchodzą: Rocket, uwielbiający naciskać spust pistoletu szop, Groot, drzewopodobny humanoid, śmiercionośna i enigmatyczna Gamora oraz napędzany rządzą zemsty Drax Niszczyciel. Jednak kiedy Peter odkrywa prawdziwą moc kamienia i jak może zagrozić to kosmosowi, musi zrobić wszystko, co w jego mocy, by wraz z grupą wątpliwych towarzyszy nie pozwolić zdobyć Ronanowi cennego artefaktu i nie pozwolić mu zawładnąć wszechświatem.

Reżyserem filmu jest James Gunn, który do tej pory zdecydowanie więcej czasu poświęcał na pisanie scenariuszy, a jego kariera jako reżyser obejmuje między innymi część filmu Movie 43 oraz Robale. Zajmuje się również wraz z Nicole Perlman scenariuszem do tego filmu. Premiera Strażników Galaktyki zapowiedziana jest na 1 sierpnia tego roku.

podobne treści