film

To wszystko, na co cię stać? Zapowiedź dramatu Do utraty sił

Do tej pory zapowiedzi Do utraty sił składały się głównie z pozaringowych ujęć nadchodzącego we wrześniu dramatu sportowego. Teraz studio Weinstein Company zaprezentowało nowy klip, w którym zobaczyć można, jak gwiazda filmu, Jake Gyllenhaal, radzi sobie pomiędzy linami. Zapowiedź obejrzeć można poniżej:

 

Nadchodzący dramat sportowy opowiada o tragedii, stracie i bolesnej drodze do odkupienia. Billy „The Great” Hope (Gyllenhaal) jest bokserskim mistrzem wagi junior półśredniej, którego leworęczna postawa zwana jest właśnie „southpaw”. Hope napędzany jest rządzą sławy, bogactwa, nie zapominając oczywiście o rodzinie. Ma wszystko, jest na szczycie – zawodowo i uczuciowo – gdy tragedia posyła jego życie na dno. Teraz jego dzień składa się w głównej mierze z alkoholu i leków na receptę, jego córka wylądowała w opiece dla dzieci, a dom został przejęty przez bank. Billy poszukuje szansy na odkupienie i odwrócenie losu, a pomocną dłoń – bardzo niechętnie – wyciąga były bokser, Tick (Whitaker).

Obok nominowanego do Oscara Jake’a Gyllenhaala (Tajemnica Brokeback MountainWolny strzelec), zdobywcy drogocennej statuetki, Foresta Whitakera (Ostatni król SzkocjiKamerdyner) i Rachel McAdams (Sherlock HolmesO północy w Paryżu), w Southpaw zagrają Rita Ora (50 twarzy GreyaSpivs), Naomie Harris (Skyfall28 dni później), Tyrese Gibson (Legionseria Szybcy i wściekli), Curtis „50 Cent” Jackson (Mokra RobotaSpy) oraz Clare Foley (SinisterWszyscy wygrywają). Premiera reżyserowanego przez Antoine’a Fuquę (Łzy słońcaDzień próby) filmu ustalona została na 24 lipca tego roku. Do Polski film zawędruje 11 września.

podobne treści