film

To miejsce jest opuszczone od wielu lat. Zwiastun Woman in Black: Angel of Death

W sieci zadebiutował zwiastun nadchodzącej w lutym kontynuacji horroru sprzed dwóch lat. W The Woman in Black: Angel of Death nie wystąpi główny aktor poprzedniej części, Daniel Radcliffe, z prostej przyczyny – wydarzenia w opuszczonej posiadłości dzieją się kilkadziesiąt lat później. Zapowiedź styczniowej premiery do zobaczenia poniżej:

 

 Tym razem scenariusz nie został stworzony w oparciu o powieść Susan Hill, jednak autorka dzieła z 1983 roku stworzyła wraz z Jonem Crokerem scenariusz do kontynuacji. Historia dzieje się czterdzieści lat po pierwszym spotkaniu z duchem domu Eel Marsh. Grupa dzieci, które zostały ewakuowane podczas działań wojennych w Londynie przybywa i zakłóca spokój, budząc do życia najmroczniejszego lokatora.

W przeciwieństwie do pierwszej części, tym razem widzom nie przyjdzie oglądać Daniela Radcliffe’a. Zamiast niego, w filmie zagrają odtwórcy ról Narcissy Malfoy i Jamesa Pottera w serii przygód o Harrym PotterzeHellen McCrory (Skyfall,Streetlife) oraz Adrian Rawlins (Willbur Wants to Kill HimselfPrzełamując fale). Obok nich w Angel of Death wystąpiąJeremy Irvine (Czas wojnyDroga do zapomnienia), Ned Dennehy (Sherlock HolmesWładcy ognia), Oaklee Pendergast (Niemożliwe, Wer) oraz Amelia Pidgeon (3096 Tage). Światowa premiera zaplanowana jest na  styczeń 2015 roku.

podobne treści