film

To, co robię, nie jest w porządku. Zwiastun dramatu wojennego Good Kill

Arrow Films opublikowało pierwszy zwiastun dramatu wojennego Good Kill, który ponownie łączy Ethana Hawke’a z reżyserem/scenarzystą Andrew Niccolem, współpracujących wcześniej nad Gattaca – Szok przyszłości oraz Panem życia i śmierci. Zapowiedź zaplanowanej na kwiecień tego roku produkcji do zobaczenia poniżej:

 

Good Kill opowiada historię pilota myśliwca z Las Vegas, któremu zmieniono pracę na operatora drona wojskowego, celem czego jest zdalna walka z Talibami. Po pracy główny bohater wraca do domu, do swoich dzieci i żony na pozostałą część dnia. Pewnego razu zaczyna jednak kwestionować słuszność misji. Co, jeśli kreuje więcej terrorystów, niż eliminuje? Czy walczy w wojnie, której nie da się skończyć?

Obok Ethana Hawke (Boyhood, Przed zachodem słońca), w produkcji zagrają także January Jones (Tożsamość, X-Men: Pierwsza klasa), Bruce Greenwood (Star Trek, Deja Vu), Jake Abel (Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy: Złodziej Pioruna, Nostalgia anioła) oraz Zoe Kravitz  (1000 lat po Ziemi, Niezgodna). Premiera nowego filmu Andrew Niccola zaplanowana została na 10 kwietnia tego roku. Nie wiadomo, kiedy dramat wojenny trafi na ekrany polskich kin.

podobne treści