film

The Rock jako pilot helikoptera w nowej zapowiedzi San Andreas

Rozpadające się budynki, tworzące się w ziemi zapadliny – to tylko początek grozy, jaką wywołuje uskok transformacyjny w Kalifornii. W sieci zadebiutowała nowa zapowiedź San Andreas, opowieści o pilocie helikoptera, w której główna rola przypadła Dwayne’owi „The Rock” Johnsonowi, a u jego boku zagrają Carla Gugino Alexandra Daddario. Zapowiedź czerwcowej premiery do zobaczenia poniżej:

 

Po tym, jak niesławny uskok San Andreas daje o sobie znać i wywołuje straszliwe trzęsienie ziemi w Kalifornii, pilot helikoptera ratunkowego (Johnson), wraz z żoną (Gugino) wyruszają z Los Angeles do San Francisco na poszukiwania swojej jedynej córki (Daddario). Ich zdradliwa podróż na północ jest tylko początkiem i kiedy myślą, że najgorsze już za nimi, najgorsze dopiero się zaczyna.

Obok Dwayne’a Johnsona (seria Szybcy i wściekliHerkules), Carli Gugino (Noc w muzeumWatchmen. Strażnicy) i Alexandry Daddario (Piła mechaniczna 3D, serial Detektyw), w produkcji występują Paul Giamatti (Szeregowiec Ryan,Iluzjonista), Ioan Gruffudd (Fantastyczna czwórkaKról Artur), Archie Panjabi (Wierny ogrodnikCena odwagi) i Hugo Johnstone-Burt (Careless Love, serial Zagadki kryminalne panny Fisher). Wyreżyserowany przez Brada Peytona (Podróż na Tajemniczą WyspęBilly Grimm) thriller trafi do Polski 4 czerwca.

podobne treści