film

Tej nocy nikt nie może czuć się bezpieczny. Zwiastun Nocy oczyszczenia: Anarchia

W sieci zadebiutowała kolejna zapowiedź sequela hitowego thrillera z ubiegłego roku. Zwiastun zapowiadający dzisiejszą premierę Nocy oczyszczenia: Anarchia do zobaczenia poniżej:

 

Noc oczyszczenia: Anarchia bierze świat przedstawiony w Nocy oczyszczenia i poszerza go. Jak widać w zwiastunie powyżej, pewna para wraca wieczorem do domu na coroczną Czystkę, jednak po drodze psuje się im samochód.

Jak wiemy z poprzedniego filmu, w jedną noc rocznie rząd uznaje za legalne wszystkie rodzaje przestępstw, w tym morderstwa. Dodając jedno do drugiego można się domyślić, że nasi bohaterowie będą musieli zrobić wszystko, by przeżyć w jedyną noc, w którą nie warto znaleźć się poza domem… bez broni.

Nocy oczyszczenia nie zobaczymy gwiazd pierwszej części, w tym Ethana Hawke, zamiast tego na ekranie pojawią się Frank Grillo (Raport MniejszościBogowie ulicy), Michael K. Williams (seriale Prawo ulicy,Zakazane imperium), Zach Gilford (Ostatnia zimaDiabelskie nasienie), Carmen Ejogo (Alex Cross,Lackawanna Blues) oraz Kiele Sanchez (Wyspa strachuTożsamość szpiega). Film debiutuje w kinach w naszym kraju później dzisiejszego dnia, a reżyserem ponownie jest James DeMonaco.

podobne treści