film

Tak zaczyna się przyszłość. Zapowiedź serialu The Flash

Stacja CW opublikowała nowy zwiastun serialu The Flash, czyli przygód Barry’ego Allena po tym, jak nieszczęśliwy wypadek odmienił jego życie, dając mu niesamowite możliwości. Zapowiedź do zobaczenia poniżej:

 

Po tym, jak akcelerator cząsteczek powoduje straszliwą burzę, naukowiec śledczy zostaje porażony piorunem i zapada w śpiączkę. Kilka miesięcy później budzi się z umiejętnością osiągania niesamowitych prędkości, co daje mu możliwość poruszania się po Central City pozostając praktycznie niezauważonym aniołem stróżem. Początkowo zadowolony z odkrytych możliwości swojego ciała odkrywa, ze nie tylko on jest jedynym „metaczłowiekiem” powstałym w skutek eksplozji akceleratora, a tylko jednym z niewielu, którzy używają swoich mocy do czynienia dobra. Barry Allen nawiązuje współpracę z laboratoriami S.T.A.R i poświęca swoje życie, by chronić niewinnych. Na razie tylko kilku najbliższych przyjaciół i współpracowników wie, że Barry jest najszybszym człowiekiem świata, jednak niedługo potrwa słodka niewiedza świata i wszyscy dowiedzą się, że Barry Allen to Flash.

W roli głównej wystąpi Grant Gustin (epizodyczna rola właśnie Barry’ego Allena w powiązanym serialu Arrow a także epizody w CSI: MiamiGlee oraz 90210), Jesse L. Martin (WkłucieFilantrop), Danielle Panabaker (Piątek 13-goOpętani), Candice Patton (Internetowy zabójca, serial Zasady gry) oraz Tom Cavanagh (Pif Paf! Jesteś trup!Miś Yogi). Serial zostanie nadany po raz pierwszy w październiku tego roku, jednak nadal nie wiadomo, czy są jakiekolwiek plany dystrybucji w Polsce.

podobne treści