newstablety

Tablet Nexus: garść kolejnych plotek

Portal Android and Me, o którego informacjach, dotyczących zlecenia Asusowi przez Google produkcji nowego tabletu Nexus pisaliśmy niecałe dwa tygodnie temu, podzielił się ze światem nowymi pogłoskami w tej sprawie.

Jak podaje portal, powołując się na (tak, tak, oczywiście) anonimowe źródło, Google zrezygnowało z planów wyposażenia tabletu w czterordzeniowy procesor Nvidia Tegra 3 i dotychczas nie dokonało wyboru jego ewentualnego następcy. Jest to, nie da się ukryć, dość zaskakująca decyzja, podjęta najprawdopodobniej w celu kolejnego obniżenia planowanej ceny tabletu, która ostatecznie ma mieścić się w przedziale $149-199. W tej sytuacji, poza rozmiarem wyświetlacza, nie wiadomo już nic na temat rzekomej specyfikacji Nexusa.

Źródłem, na które powołuje się Android and Me, jest ponoć „wysoko postawiony przedstawiciel jednej z pomniejszych firm, uczestniczących w produkcji tabletu”. Jak zadeklarował ów informator, produkcja Nexusa jest już właściwie zaklepana i w stu procentach pewna. No cóż… okaże się.

[android and me]

podobne treści