designnews

Sukienka z nakładek na deski klozetowe

Sukienka z artykułów higienicznych została zaprojektowana przez Laurę Dreger na zlecenie kanadyjskiej firmy Toletta. Do zrobienia ciucha zużyto 520 nakładek na sedesy. Całe szczęście, że nieużywanych!

Toletta produkuje „luksusowe” ręczniki papierowe na deski klozetowe i zachęca obawiających się zarazków klientów, by nosili je zawsze przy sobie, na wypadek wizyty w szczególnie odrażającym kibelku publicznym.

I jak ta sukienka do tego przekonuje? [Jezebel]

podobne treści

 • antyklerykal

  Jan Paweł II, czy jak go tam nazywacie, nic nie zrobił dla świata. Jedyne argumenty na wielkość Wojtyły to to, że jeździł po świecie, uprawiał sporty, jadł kremówki, znał kilka języków i dużo się uśmiechał, czyli był normalnym człowiekiem. Ignorował także skandale pedofilskie dotyczące księży. Omamił was tym swoim uśmieszkiem i ładnymi słowami że uważacie, że był kimś naprawdę wyjątkowym? Wcale nie był, rozpiera was tylko ta wasza polaczkowa duma, że taki chłop ze wsi jak wy wszedł na wysokie stanowisko, że wieśniaki z zadupia Europy potrafią zaistnieć. Łudziliście się, że dzięki niemu też możecie do czegoś w życiu dojść, a tu gówno. Jedyne co dla was miał to uśmiech i ładna przemowa napisana mu przez pomocników, a wy dalej taplacie się w bagnie i bawicie się w wysławianie ordynarnej, niczego nie wartej jednostki jeszcze długo po jej śmierci, zamiast zrobić coś pożytecznego dla świata bez tej chorej pychy z powodu nieistniejących zasług rozkładającego się w grobie kutasa ze wsi. A poza tym to jebał dzieci.

 • haker315

  nie wiesz co piszesz,kretynie skończony. Zmarli sie w grobie przewracają jak widzą,jak nazywasz Jana Pawła II „kutasem” sam jesteś gówno warty i swoje żale na stronie wypisujesz, myślisz,żę ktoś sie tym przejmie ? jesteś żałosny,a dla świata zrobił bardzo wiele. Powiem Ci tyle niedorozwju
  cool story bro.

 • iks

  @haker315 nie karm trola kretynie

 • hirooonoda

  a kiedy „sukienka” z „wkładek” do klozetu?