news

Strzelnica w rozmiarze XXL

Czy wiecie, jak mogłoby wyglądać wymarzone miejsce zabaw dla myśliwych? Gdybym lubił polerować swoją dwururkę i uganiać się za dzikiem, to poza lasem i Müller Schiess Zentrum nie widziałbym świata.

Müller Schiess Zentrum znajduję się u naszych zachodnich sąsiadów w mieście Ulm. W Centrum znajdują się sale (wielkością przypominające hale) dla cierpliwych snajperów, myśliwych strzelających do ptactwa jak i trójwymiarowych jeleni oraz sklep z bronią i innymi gadżetami.

Jest tylko jedno „ale”: aby zobaczyć to miejsce od wewnątrz, potrzebna będzie licencja myśliwego lub inna pozwalająca na posiadanie broni. [Kat Hannaford/giz, MSZU, The Firearm Blog]

podobne treści

 • dosy82

  1 fotka to totalne nieporozumienie
  może jeszcze obok tych pseudo strzelców postawić „kociaki” z dzbankami z piwem?

  karabinek z lunetą, podstawa unieruchamiająca broń, ciepły fotelik, stół jako podpórka… śmiać mi się chce z tych pajaców

  założę sięże z broni krótkiej nie trafili by z z 20m w nakrętkę

 • nacocito

  Ty też byś nie trafił…

 • ip

  z Ulm. tak jak taki niemiecki kompozytor… John.. nie Johan..Johann Gambolputty de von Ausfern- schplenden- schlitter- crasscrenbon- fried- digger- dingle- dangle- dongle- dungle- burstein- von- knacker- thrasher- apple- banger- horowitz- ticolensic- grander- knotty- spelltinkle- grandlich- grumblemeyer- spelterwasser- kurstlich- himbleeisen- bahnwagen- gutenabend- bitte- ein- nürnburger- bratwustle- gerspurten- mitz- weimache- luber- hundsfut- gumberaber- shönedanker- kalbsfleisch- mittler- aucher von Hautkopft of Ulm?