film

Straciłam w życiu wszystko. Zapowiedzi Dzikiej drogi

Według całkiem pokaźnej grupy krytyków, Dzika droga to jeden z wielu wczesnych kandydatów do Oscara. Studio Fox Searchlight  opublikowało dwie nowe reklamy telewizyjne nadchodzącego w styczniu na świecie, a w marcu przyszłego roku w Polsce dramatu biograficznego z udziałem Reese Witherspoon. Zapowiedzi do zobaczenia poniżej:

 

Oparty na bestsellerze Dzika droga: Jak odnalazłam siebie film podąża śladami autorki, Cheryl Strayed (Reese Witherspoon), która, po rozpadzie małżeństwa i śmierci swojej matki, straciła nadzieję na wszystko. Po latach nieodpowiedzialnego, wyniszczającego zachowania podejmuje nagłą decyzję. Z brakiem jakiegokolwiek doświadczenia, napędzana tylko determinacją, Cheryl decyduje się na podróż przez mierzący ponad 4 tysiące kilometrów Pacific Crest Trail – samotnie. Film stara się uchwycić zagrożenia i przyjemności takiej podróży, podczas gdy samotna, młoda kobieta, wbrew wszystkiemu, przemierza szlak.

Rolę autorki odegra zdobywczyni Oscara, Reese Witherspoon (Spacer po linieA więc wojna). Obok niej w filmie pojawią się także Gaby Hoffman (WulkanVeronica Mars), Laura Dern (Park jurajskiInland Empire), Michael Huisman (World War Z, serial Gra o Tron) oraz Brian Van Holt (Kula w łebDom woskowych ciał). Premiera światowa Dzikiej drogi zaplanowana jest na5 grudnia 2014 roku. Do Polski produkcja trafi 20 marca przyszłego roku. Reżyserem produkcji jest Jean-Marc Vallee, autor między innymi oscarowego Witaj w klubie.

podobne treści