news

Steve Wozniak kupi w ten weekend 3 iPady

Współzałożyciel Apple powiedział Newsweekowi, że zamówił już jednego iPada dla znajomego, a sam zamierza kupić dwa – wersję Wi-Fi i 3G. Pójdzie do sklepu w piątkowy wieczór i będzie czekać całą noc na sobotnie otwarcie. Traktuje to jako rozrywkę.

Wozniack wypowiada się na temat nowego produktu Apple bardzo pochlebnie. Mówi, że przystępna cena iPada spopularyzuje go wśród młodzieży i studentów, a łatwość obsługi przekona starsze pokolenie do korzystania z nowoczesnego sprzętu. Ponadto, mały ekran w iPhonie utrudnia mu wiele czynności, na przykład korzystanie z nawigacji.

Co do iPhone’a, to ma je dwa. Dzięki temu może skorzystać z drugiego, gdy w pierwszym wyczerpie się bateria lub jednocześnie rozmawiać z pierwszego i na przykład przeglądać internet na drugim. Co będzie robił z dwoma iPadami? [Newsweek, CNET, zdjęcie: Anirudh Koul]

podobne treści

 • kretyn

  kretyn

 • szymonduda1

  Steve mógłby kupić sobie jeszcze trzeciego iPhona. Wówczas z pierwszego będzie rozmawiał, z drugiego w tym czasie przeglądał internet, a z trzeciego robił zdjęcie. Może się też zastanowić nad czwartym iPhonem, wtedy mógłby słuchać jeszcze muzyki. Wiadomo, że szefowie Apple muszą robić szum przed premierą nowego urządzenia ale chyba są granice głupiego gadania.

 • Rafał Tomański

  i jeszcze koniecznie piąty iPhone do odpowiadania na maile w stylu „yep”.

 • Anonim

  Ciekawe czy z wersji 3G można dzwonić?

 • p.gulewicz

  Wiecie – troche krzywdzaco traktujecie Wozniaka. Daleko mu do promowania firmy – czlowiek lubi takie gadzety i tyle. Co do posiadania dwoch iphonow – wiekszosc z nas posiada dwie komorki – np. prywatna i sluzbowa – cos w tym zlego ?

 • Anonim

  drugim będzie grał w pingponga!!