news

Steve pokazuje, jak trzymać nowego iPhone’a

Wczorajsze doniesienia o kłopotach z odbiorem sygnału przez nowy telefon Apple spotkały się z żywym zainteresowaniem. Steve Jobs zabrał głos w tej sprawie, odpowiadając na maila od serwisu Engadget najpierw w sposób mocno wymijający: „To nic takiego”.

<img src="http://cache.gawkerassets.com/assets/images/4/2010/06/500x_jobsmeail2.jpg" class="left image500" alt="Apple Acknowledges iPhone 4 Reception
Issues, Says Don’t Hold It Like That” width=”500″>

Następnie wczoraj wysłał kolejne maile, w których był bardziej wylewny:

Trzymanie telefonu komórkowego w konkretny sposób nigdy nie pozostaje bez wpływu na funkcjonowanie anteny. Wszystko zależy od jej umiejscowienia. Dotyczy to każdego telefonu komórkowego. Jeśli macie podobny problem ze swoim iPhonem 4, nie chwytajcie go za dolny lewy róg w taki sposób, że zakrywacie oba czarne pasy na metalowej obwódce. Można też skorzystać z etui.

Użytkownicy iPhone’a 4 muszą się więc przyzwyczaić do trzymania telefonu w taki, a nie inny sposób. Nie jest to kwestia oprogramowania, tylko sprzętu, więc nie sposób rozwiązać problemu updatem systemu operacyjnego. Dobrze przynajmniej, że Jobs zdecydował się odpowiedzieć na pytania bardziej wylewnie.

Wczoraj pokazał też na spotkaniu z prezydentem Rosji, jak powinno się trzymać telefon. Patrzcie i uczcie się. [Jason Chen/giz]

podobne treści

 • dream.x

  o kurwa komedia !

 • Mateusz Rodak

  to photoshop czy oni serio sie spotkali? jesli tak, to po kiego ch… ze tak powiem?

 • Sebastian Florek

  Jobs wygląda już jak zombie. Ciekawe co się stanie z Apple po jego odejściu.

 • sowalskis

  Tak spotkali się naprawde a Jobs dał prezydentowi rosji iPhona 4

 • bossot

  To raczej kwestia buga w systemie operacyjnym, ponoć starsze i-fony zachowują się podobnie po aktualizacji softu (ja tam kupuję sprzęt do używania a nie szpanowania więc nie potwierdzę i nie zaprzeczę)

 • traczyk

  Onanizm autorów gizmodo na temat ajkupy, wydaje się nie mieć końca. Nie ważne jak dużo jeszcze ludzie dostrzegą gówna w tym gównie, niektórzy i tak będą mówić, że to złoto…

 • ads

  widze ze tylko wszyscy krytykuja… smiesznie czytac tu ciagle negatywy odnosnie i4…. osobiscie polecam sie pobawic, przetestowac, miec przez tydzien, a potem wydac opinie…. moge sie zalozyc ze wiekszosc zmieni zdanie….

 • Taki jeden

  @ads tak po tygodniu zmieni zdanie, ale po 2 tygodniach zacznie czegoś brakować, a po miesiącu już będziemy zastanawiać się na co to wymienić…

  i tak mam osobiście iKupe więc wiem co mówię.

 • ewww

  smieszne jest to jak bardzo zazdroscicie posiadoczom ip4 :) haha

 • Anonim

  Ciekawe co jest na ekranie, że obaj tak się wpatrują. Medviediev pewnie myśli „O Boże, telefon bez tarczy z numerami i kabla. Muszę powiedzieć Putinowi.”