designnews

Stanowisko pracy przyszłości i inne nowości rodem z S-F


„LG oferuje całą gamę urządzeń zintegrowanych w postaci gotowych rozwiązań dostosowanych do potrzeb różnego rodzaju firm” — powiedział Adam Wawiński, dyrektor sprzedaży w dziale rozwiązań biznesowych LG (BS). „Znakomite technologie LG ułatwiają wielu firmom doskonalenie swoich usług, a tym samym zapewniają konsumentom większą wygodę i realne korzyści”.

Łatwiejsze zakupy dzięki rozwiązaniu U-Store
Czołowe miejsce wśród zintegrowanych pakietów LG zajmuje rozwiązanie U-Store zoptymalizowane pod kątem różnego rodzaju sklepów detalicznych. System umożliwia obsługę dużej liczby klientów, obejmuje rozwiązania bezpieczeństwa, obsługi punktu sprzedaży oraz informacyjne, które zapewniają wyższą efektywność i większą satysfakcję klienta.

Supersign to wydajny wyświetlacz cyfrowy z bogatymi funkcjami tworzenia treści i zarządzania nimi. Umożliwia m.in. wyświetlanie wielu ramek na jednym ekranie, z automatycznym sterowaniem i aktualizacją w czasie rzeczywistym.

LG oferuje także wyświetlacze przeznaczone do pracy na zewnątrz pomieszczeń. Wyświetlacz Shine-Out Display, który może być umieszczony zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń, eliminuje odbicia światła słonecznego i innych silnych źródeł światła, dzięki czemu znakomicie nadaje się na wystawę sklepową. Wyświetlacz LED BLU do kiosków zewnętrznych zapewnia wyjątkową jaskrawość obrazu, a przy tym jest wodoszczelny i pyłoszczelny. Dzięki różnym typom wyświetlaczy klienci mogą znaleźć użyteczne informacje i reklamy bez względu na warunki i pogodę.

System obsługi punktu sprzedaży ułatwia zarządzanie sklepem oraz zapewnia szybszą obsługę klientów i realizację płatności. Rozwiązanie U-Store może być dostosowane do potrzeb każdej firmy, od sklepów poprzez restauracje aż do centrów handlowych.

W pełni interaktywne środowisko nauczania
I-solution to rozwiązanie zoptymalizowane pod kątem szkoły. Umożliwia przekształcenie sali lekcyjnej w pełni interaktywne środowisko nauczania z cyfrową tablicą i wieloma komputerami.

Rozwiązanie udostępnia wiele funkcji, w tym możliwość podłączenia ponad 31 monitorów do jednego komputera, co zmienia klasę w prawdziwie interaktywne środowisko. System sprzyja pracy grupowej i porozumiewaniu się uczniów, a także umożliwia nadzorowanie wykonywania zadań przez nauczyciela z jednego komputera. Rozwiązanie obejmuje także 72-calowy interaktywny ekran, który zmienia tradycyjne metody nauczania, pozwalając na pracę w trybie projektora oraz w trybie interaktywnej tablicy.

Stanowisko pracy przyszłości
W zaaranżowanej przez LG przestrzeni biurowej można zobaczyć futurystyczne stanowiska pracy z różnymi specjalnymi monitorami i zaawansowanym systemem wideokonferencyjnym.

Seria monitorów graficznych W20 została opracowana specjalnie dla profesjonalnych projektantów grafiki. Natomiast monitory W46, E10 i IPS1 są przeznaczone dla klientów biznesowych i cechują się bardzo dobrą konstrukcją, wysoką jakością obrazu oraz wysoką sprawnością energetyczną.

Zaawansowany system wideokonferencyjny wyświetla bardzo wyraźny obraz wideo w formacie HD 720 na 24-calowym ekranie LCD o wysokiej rozdzielczości, co daje silne złudzenie rzeczywistej obecności rozmówców podczas telekonferencji. Płynną i nieprzerwaną pracę systemu zapewnia funkcja dynamicznej kontroli wideo, która automatycznie zmienia wielkość ekranu w przypadku zakłóceń w pracy sieci. Dzięki wydajnym wbudowanym głośnikom i mikrofonom uczestnicy konferencji mają wrażenie, jakby wszyscy siedzieli w tym samym pokoju.

Niezapomniane usługi hotelowe
Rozwiązania LG dla hoteli umożliwiają nadzwyczajną obsługę gości hotelowych. Dzięki rozwiązaniu Pro Centric gość może za pomocą jednego pilota zdalnego sterowania obsługiwać wszystkie urządzenia multimedialne w pokoju, a także mieć dostęp do informacji na ekranie telewizora hotelowego (produkcji LG). Zdając sobie sprawę, że hol hotelowy decyduje o pierwszym wrażeniu gości, LG oferuje cyfrowe ramki do zdjęć oraz monitory 28- i 38-calowe o szerokim kącie widzenia. Na monitorach tych wyświetlone są ważne informacje, co znacznie usprawnia proces obsługi gości po ich przybyciu.

podobne treści