news

Spraw by twój Windows wyglądał jak Mac OS X. Za darmo

Drogi użytkowniku Windows: jeśli z jakichś powodów chciałbyś mieć system operacyjny firmy Microsoft, który wygląda jak Mac OS X, to freeware’owy Snow Transformation Pack jest dla ciebie.

Kliknij na zdjęcie by powiększyć.

Snow Transformation Pack zmieni wygląd całego systemu operacyjnego, w tym: ekranu logowania, ikon, tapet, dźwięków, wyskakujących okienek i wielu innych elementów interfejsu użytkownika. By go zainstalować, niezbędne będzie wyłączenie Kontroli Konta Użytkownika (UAC), co może spowodować, że instalację nakładki trzeba będzie uruchomić ponownie, również po restarcie systemu.

W trakcie instalacji będziemy mieli mogli wybrać, poza kilkoma typowymi na tym etapie opcjami, instalację dodatkowych aplikacji, które jeszcze bardziej dopicują wygląd nowego, Makopodobnego systemu. Trzeba jednak uważać, ponieważ starsze maszyny mogą nie poradzić sobie ze zbyt dużą ilością efektów wizualnych Snow’a. Poza wyglądem, Snow Transformation Pack zmienia również nieco działanie systemu, czyniąc go jeszcze bardziej podobnym do OS X.

Jeśli jesteście znudzeni wyglądem interfejsu użytkownika swojego Windowsa i szukacie sprawdzonego zestawu „ikony, tapeta, dźwięki, kolorystyka”, to Snow jest dla was. Upewnijcie się tylko czy macie Windowsa Vistę lub 7, ponieważ tylko je można upodobnić do OS X’a. Najwyraźniej właściciele ikspeków (w tym ja) mają wystarczająco estetyczny system. Rocket Dock musi nam wystarczyć.

podobne treści

 • Bartłomiej Adamowicz

  Profanacja:)

 • Łukasz Dymek

  Straszne…

 • Miłosz Klawa

  Profanacja maca …

 • ECHO-enter

  NIE INSTALUJCIE TEGO!
  Szczególnie na Windows XP… Raz tego użyłem i żałuję, bo ten shit pokasował mi kilka bibliotek DLL… przez co po odinstalowaniu (gdyż chciałem wrócić do poprzedniego stylu – XP) system nie chciał nawet wystartować. Tryb awaryjny nie działał, nic się nie dało zrobić. Konsola odzyskiwania była możliwa ale… do cholery – jakie pliki po skasował??? Więc nie pozostało nic jak tylko formatowanie systemu, bo nawet BOOT-owanie z płytki i dyskietki nic nie dało. Podejrzewam, że z przywracaniem systemu doszłoby do tego samego DLATEGO NIE INSTALUJCIE TEGO JEŚLI NIE MACIE SPECJALNIE POSEGREGOWANYCH DANYCH NA KILKU PARTYCJACH/DYSKACH/NOŚNIKACH, tak by system był na osobnej partycji, a podczas formatowania nie skasowało wam potrzebnych plików.

 • deskarz

  @ECHO: przeciez powiedziane jest, że to jest wersja na 7 i Viste. Jak zainstalowałeś na XP to miałeś prawo mieć amokaczi na dysku.

 • maiikeru

  Potwierdzam – nie instalować badziewia! U mnie działało słabo, a potem nie mogłem tego odinstalować (na viście), dziadostwo kasuje biblioteki, jakoś próbowałem odnaleźć te pliki, ale potem moja vista z business przedstawiała się w niektórych miejscach jako ulitmate.

 • ma
 • mika

  maca nie da się sprofanować

 • cyn

  „This copy of Windows is not genuine”…

 • lestat230

  O jezu profanacja maca a może profanacja windowsa po co komu takie beznadziejne nakładki fanboje.

 • narcoman

  ale kupa! wywaliłem szybciej niż się zainstalwoało…