aplikacjekrótka piłkamobile

Spotify od teraz za darmo na urządzeniach mobilnych (ale nie bez limitów)

A więc jednak. Potwierdziły się doniesienia znanego, amerykańskiego dziennika Wall Street Journal, który kilka dni temu informował o planach Spotify dotyczących utworzenia nowej, darmowej usługi dla urządzeń mobilnych. No, potwierdziły się przynajmniej częściowo. Twórcy serwisu zaprezentowali dziś światu opartą na dochodach z reklam, zaktualizowaną wersję aplikacji dla Androida i iOS.

Niestety – nie obyło się bez zwyczajowych w tego rodzaju sytuacjach, jakże nielubianych limitów. Choć za korzystanie z darmowego wariantu aplikacji nie trzeba będzie uiszczać żadnych opłat, jego użytkownicy będą musieli pogodzić się z obecnością automatycznie odtwarzanych reklam oraz limitu do 10-godzin bezpłatnego odsłuchiwania utworów miesięcznie. Co więcej, darmowa wersja usługi oferuje wyłącznie losowe odtwarzanie muzyki w ramach danego albumu bądź playlisty. Co za tym idzie, wybranie dowolnej, ulubionej piosenki będzie – przynajmniej na razie – zwyczajnie niemożliwe.

Z ciekawostek: warto wspomnieć, że szwedzkiej firmie nareszcie udało się dojść do porozumienia z legendarną grupą Led Zeppelin. Oznacza to, że wszystkie utwory zespołu już wkrótce pojawią się w zasobach serwisu. Let’s rock!

Źródło: Gizmodo.com

podobne treści