film

Spodziewałam się czegoś więcej. Zapowiedź animacji Strange Magic

Już jutro w Stanach Zjednoczonych zadebiutuje Strange Magic, animacja, której producentem jest George Lucas. Z tej okazji studio LucasFilms opublikowało nową zapowiedź bajki, a także krótki klip o jej tworzeniu. Do Polski produkcja trafi dopiero w kwietniu. Zapowiedzi filmu z udziałem Evan Rachel Wood Alana Cumminga do zobaczenia poniżej:

 

Strange Magic jest opowieścią o goblinach, wróżkach i impach, które spotykają się po raz pierwszy. Pewnego dnia jeden z mieszkańców dziwacznego, zaczarowanego świata przekracza granicę i chaos ogarnia wszystko i wszystkich. Głównym powodem jest oczywiście potężna mikstura, którą mieszkańcy obu światów chcą zagarnąć dla siebie.

W delikatnie posiłkującej się Snem nocy letniej animacji głosu użyczą Alan Cumming (Smerfy 2Mali agenci), Evan Rachel Wood (Sposób na rekinaAsterix i wikingowie), Kristin Chenoweth (DzwoneczekMałpy w kosmosie), Maya Rudolph (Wielka SzóstkaTurbo), Sam Palladio (Ślepy trafserial Nashville), Meredith Anne Bull (seriale Teen Cribs oraz Prawo i bezprawie), Alfred Molina (Uniwersytet potwornyRango), Elijah Kelley (Lakier do włosówKamerdyner),Bob Einstein (Ocean’s 13Nowoczesny romans) oraz Peter Stormare (Pingwiny z MadagaskaruScooby-Doo: Wielka draka wilkołaka). Reżyserowana przez Gary’ego Rydstroma (dźwiękowiec A.I. Sztuczna inteligencja oraz Raportu mniejszości) bajka trafi do kin w Stanach Zjednoczonych już jutro, a w Polsce produkcja ma zadebiutować 5 kwietnia.

podobne treści