news

Spa dla genitaliów oczywiście w Los Angeles

​Kąpiel parowa dla krocza kosztuje 50 dolarów i wywodzi się z
koreańskiej medycyny naturalnej. „Chai-yok” to kuracja polegające na
siadaniu nad naparem z bylicy pospolitej i piołunu.

Działa na wszystko (tam na dole)! Łagodzi napięcie, zwalcza infekcje, oczyszcza hemoroidy, reguluje cykl miesiączkowy i pomaga walczyć z bezpłodnością. Ponadto poprawia ukrwienie w podbrzuszu, co… pomaga na „oziębłość”. Kuracja jest oferowana paniom i panom, którzy pojawią się w Tikkun Holistic Spa w Santa Monica.

Amerykańscy lekarze ostrzegają, że to „ludowe” metody leczenia i nie przeprowadzono jeszcze żadnych badań, które potwierdzałyby dobroczynne działanie parówek. „Los Angeles Times” udało się dotrzeć do jednej osoby, która wypowiada się o metodzie przychylnie. Wykładowca Uniwersytetu Medycyny Orientalnej Samra w Los Angeles, Tae-Cheong Choo, powiedział:

Wiele problemów z płodnością bierze się z oziębłości i stagnacji w pożyciu. Zabieg chai-yok skutecznie walczy z oziębłością i słabym przepływem krwi w dolnej części podbrzusza, ponieważ poprawia krążenie, umożliwiając krwi doprowadzenie składników odżywczych do miejsc, które wymagają leczenia.

Tańszą kurację oferuje Daengki Spa w Koreatown. 45-minutowa Terapia V-Herbal za 20 dolarów wykorzystuje mieszankę 14 ziół specjalnie sprowadzanych z Korei przez właściciela, salonu, Jina Younga. Na stronie internetowej spa czytamy, że zabieg „oczyszcza ciało z toksyn” i pomaga na skurcze menstruacyjne, infekcje układu moczowego, kłopoty z nerkami i bezpłodność.

Dobrze wiedzieć, że panaceum jednak istnieje. [Jezebel, L.A. Times]

podobne treści

  • Anonim

    Znam tańszy sposób na ukrwienie rejonów tam na dole, ale co ja tam wiem, jestem tylko przeciętnym internautą. :-x