news

Słońcem ładuj!

Chcesz mieć zawsze pewność, że twoim gadżetom nie zabraknie energii? Przenośna bateria ze sklepu Chinavasion może Ci się przydać. Pomieści 20 000 mAh i zawsze możesz ją doładować słońcem. A do tego ma 15 różnych końcówek, które dopasują się do niemal każdego sprzętu.

Naładowanie baterii energią słoneczną zajmuje 8 godzin. W razie niepogody można zawsze skorzystać z prądu sieciowego, który naładuje ją w zaledwie 3 godziny. A gdy tylko ładowanie się skończy, możesz zacząć szaleć. Ta bateria naładuje praktycznie każdy gadżet, jaki posiadasz. 

Wyposażona jest bowiem w 15 różnych końcówek, które współdziałają z wszystkimi popularnymi modelami laptopów od producentów takich jak ASUS, HP, Samsung, Acer/T1, Dell, IBM, NEC, Toshiba czy Sony. Do tego wyposażona jest w 14 innych adapterów, współpracujących z telefonami Motorola, LG, Nokia, Samsung, Siemens, Sony Ericsson, Apple, Palm One, Blackberry i JVC, kamerami wideo, PSP i całym mnóstwem innych urządzeń.

Chinavasion twierdzi, że w pełni naładowana 20 tysiącami mAh, bateria jest w stanie zasilić komputer przez cały dzień. Nawet jeśli to nie prawda, to warto się zastanowić nad posiadaniem takiej baterii „na wszelki wypadek”. Zwłaszcza, że jej cena – 120 euro – nie należy do najbardziej wygórowanych. [Kyle VanHemert/giz, Chinavasion, UberGizmo]

podobne treści

  • zygielekd31

    To ile tych końcówek 29 czy 15 ?

  • couch

    jak zwykla bateria nieraz wybuchnie to takie cos mozna z czystym sumieniem podkladac pod time sqer

  • Dawid Krysiak

    a ja ciągle czekam aż ktoś to przerobi tak, żeby dało się zasilić htc przez usb – w czasie jazdy na rowerze mój htc pada po 20 minutach (kiedy pracuje na nim automapa i pracuje gps) – nici z zapisu ścieżki jazdy.