film

Skierujcie swoją broń na Kapitol. Zapowiedzi Kosogłosa. Część 2

Wielkimi krokami do kin zbliża się zwieńczenie filmowej sagi opartej na twórczości Suzanne CollinsIgrzyska śmierci: Kosogłos. Część 2 trafi na ekrany już w przyszłym miesiącu i z okazji zbliżającej się premiery studio Lionsgate zaprezentowało dwie nowe zapowiedzi produkcji. W czwartej odsłonie serii ponownie wystąpią Liam HemsworthJennifer LawrenceJosh Hutcherson, a reklamy widowiska zobaczyć można poniżej:

 

Królestwo Panem ogarnęła wojna na przerażającą skalę. Katniss (Lawrence) staje naprzeciw prezydenta Snowa (Donald Sutherland) w ostatecznym pojedynku. Do pomocy ma swoich towarzyszy, z Gale’m (Hemsworth) i Peetą (Hutcherson) na czele, z którymi wspólnie postarają się przywrócić wolność mieszkańcom.

W ostatniej części adaptacji powieści Collins zagrają ponownie Jennifer Lawrence, Josh Hutcherson, Liam Hemsworth, Donald SutherlandWoody HarrelsonNatalie DormerElizabeth BanksPhilip Seymour HoffmanJeffrey WrightStanley Tucci oraz Julianne Moore. Reżyserem ponownie jest Francis Lawrence, który stworzył film na podstawie scenariusza, przygotowanego przez Danny’ego Stronga (Decydujący głosKamerdyner). Polska premiera Igrzysk Śmierci: Kosogłos. Część 2 została zaplanowana na 20 listopada tego roku.

podobne treści