news

Samsung zapowiada specjalną konferencję, na której poda przyczyny problemów z Galaxy Note 7

Problemy z płonącymi akumulatorami oraz późniejsze wycofanie z rynku Samsunga Galaxy Note 7 odbiły się szerokim echem w świecie technologii. Teraz, po kilku miesiącach śledztwa w tej sprawie, Samsung zamierza podzielić się ze światem jego wynikami.

Trzeba przyznać, że choć wycofanie produktu z rynku kosztowało niemało koreańską firmę, ich reakcja na problem była wzorowa. Ale nie zamknęła całej sprawy – równocześnie Samsung zaczął własne śledztwo, które miało znaleźć przyczynę problemów, by nie powtórzyły się one w przyszłości.

Pewne wskazówki co do przyczyny już się pojawiały, ale wynik oficjalnego śledztwa Samsunga poznamy w poniedziałek, podczas specjalnej konferencji, która rozpocznie się w Seulu o 10:00 czasu lokalnego (2:00 czasu polskiego). Konferencja będzie strumieniowana na żywo na stronie producenta, więc każdy zainteresowany będzie mógł dowiedzieć się jakie były przyczyny samozapłonów Galaxy Note 7. Firma zamierza także poinformować o krokach, jakie zostały podjęte, by nie dopuścić do podobnej sytuacji w przyszłości.

Zdjęcie: Flickr/krrisd

podobne treści