gadżetysmartfony

Samsung Rugby Smart: Kolejny wodoodporny telefon z Androidem

Woda jest jednym z twoich najbardziej przerażających wrogów. Nie powinna być. Tak, tak potrzebujemy wody, aby przeżyć, ale czy wiesz bez czego nie jesteśmy też w stanie przetrwać obecnie? Bez smartfonów. Dlatego poproszę o więcej wytrzymałych telefonów, takich jak Samsung Rugby Smart.

Powyższe promocyjne wideo może być dziwne, ale przesłanie jest trafne: jeśli wyciągniesz telefon z kieszeni, możesz go upuścić, możesz też coś na niego wylać. Może akurat uda ci się nie wrzucić telefonu do płytkiego potoku, ale jestem pewny, że i ty ryzykujesz utratę smartfona przynajmniej raz dziennie w toalecie. Ha, jeśli chodzi o Rugby Smart, moglibyście upuścić go do klozetu i zapomnieć o tym przez 30 minut, a on dalej byłby bez skazy. Dlaczego mój iPhone tak nie ma?

I teraz pora na największą sprawę: Samsung Rugby Smart kosztuje tylko 100 dol. To telefon 4G z Androidem w środkowym zasięgu cenowym. Nie ma w sobie nic nadzwyczajnego poza tym, że jest niezniszczalny. Rozmawialiśmy już o tym, ale warto wspomnieć jeszcze raz: każdy gadżet powinien być wodoodporny.

[Samsung]

podobne treści

  • Trrth

    a ile wytrzymuje na mrozie?
    -30 w Polsce to normalne