newssmartfony

Samsung: premiera smartfona Galaxy S5 około kwietnia tego roku

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że poznaliśmy przybliżoną datę premiery nowego Samsunga Galaxy S5. Kolejny flagowiec koreańskiej firmy prawdopodobnie trafi do sklepów już okolicach kwietnia tego roku.

Taką informację przekazał w obszernym wywiadzie dla serwis Bloomberg wiceprezes oddziału mobilnego Samsunga, Lee Young Hee:

Dotychczas prezentowaliśmy nowe modele naszych flagowych smartfonów w pierwszej połowie roku, w okolicach marca i kwietnia – chcemy aby ten schemat znalazł odzwierciedlenie w rzeczywistości także w wypadku Galaxy S5. Wraz z debiutem nowej słuchawki, możecie spodziewać się także premiery sukcesora smartwatcha Gear z nowymi, zaawansowanymi funkcjami i ulepszonym designem.

Przy okazji dowiedzieliśmy się, iż Samsung rzeczywiście zamierza odpowiedzieć na iPhone’owy czytnik odcisków palców, umieszczając w wyposażenia smartfona Galaxy S5 skaner siatkówki oka. Poza tym, zgodnie deklaracjami Younga Hee, pewnym zmianom w stosunku do starszej wersji flagowca firmy ulegną także wyświetlacz i obudowa urządzenia. Niestety – na razie nie znamy żadnych szczegółów na temat zapowiadanych nowości. Na te jednak raczej nie będziemy musieli czekać dłużej niż kilka najbliższych tygodni.

Źródło: Gizmodo.com

podobne treści