bizneskrótka piłka

Samsung otwiera kolejne sklepy w 7 krajach Europy

 

W końcu nie ma to jak własne cztery kąty. Jak poinformowali dziś przedstawiciele Samsunga – koreańska firma porozumiała się z Carphone Warehouse w sprawie otworzenia 60 nowych sklepów na terytorium 7 państw Starego Kontynentu.

Zgodnie ze wspólnym oświadczeniem obydwu firm, sklepy zostaną powołane do życia już w ciągu kilku najbliższych miesięcy i tak jak można było się tego spodziewać, będą zajmować się sprzedażą smartfonów, tabletów oraz innego rodzaju urządzeń mobilnych Samsunga. Według zapewnień Koreańczyków, wygląd i charakter placówek ma tworzyć wrażenie odwiedzania „miejsca klasy premium”, nie odbiegającego jakościowo od podobnych obiektów konkurencji. Chyba nie trzeba dodawać o jakiej konkurencji mowa.

Niestety, plan europejskiej ekspansji giganta tym razem nie objął terytorium Polski. Nowe sklepy zostaną otwarte w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Niemczech, Hiszpanii, Portugalii, Szwecji oraz Holandii. Póki co nie wiadomo nic o dalszych planach Samsunga, ale coś nam się wydaje, że to jeszcze nie ostatnie obiekty tego typu sygnowane logo koreańskiego firmy.

Źródło: Android Central

podobne treści