newstablety

Samsung Galaxy Tab 7 Plus – kolejny do kolekcji

Samsung ze swoim nowym Galaxy Tab 7 Plus chce chyba udowodnić, że potrafi wyprodukować tablety we wszystkich rozmiarach. 7 Plus dołączy do starego Taba (też 7-calowego) i modeli 7.7, 8.9 i 10.1. Sprzętowo – taki sam, jak reszta.

Samsung Galaxy Tab 7 Plus będzie standardowym, androidowym tabletem. Na pokładzie znajdziemy dwurdzeniowy procesor 1,2 GHz (układ nieznany), 7-calowy ekran Super LCD o rozdzielczości 1024×600 pikseli, obsługę HSPA+ (do 21 Mbps), Wi-Fi, Bluetooth 3.0, 1 GB RAM-u, dwie kamery, 16 lub 32 GB miejsca na dane i Androida 3.2 Honeycomb z nakładką TouchWiz.

Najmniejszy z tabletów Samsunga będzie zapewne także najtańszy, lecz brak dokładnych danych na ten temat. Urządzenie zadebiutuje pod koniec października w Austrii i Indonezji, potem trafi do innych krajów. [Phandroid]

podobne treści

  • bwaclawski

    Wiem, że na stronie źródłowej też jest napisane, że galaxy będzie dostępny w Austrii, jednak jestem skłonny uznać, że autorom chodziło o Australię. Jakoś Austrii nie postrzegam jako bardzo istotnego rynku dla producentów IT.